Praca

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Grafik 3D

Miejsce pracy: Chrzanów w/ Małopolskie

Oczekujemy:

  • biegłej znajomości środowiska Autodesk 3D Studio Max w zakresie modelowania, oświetlania, teksturowania oraz animacji,
  • biegłej znajomości renderera V-RAY,
  • biegłej znajomości programu Photoshop,
  • umiejętności pracy z planami i rysunkami CAD,
  • wyczucia estetyki, kreatywności i dbałości o detale,

Zadania:

  • kompleksowe tworzenie fotorealistycznych wizualizacji: interior, exterior, produktów,
  • tworzenie animacji: produktów, procesów, postaci, spacerów wirtualnych,

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • nowoczesne stanowisko pracy,
  • możliwość pracy nad różnorodnymi i ciekawymi projektami,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • spokojną atmosferę pracy, sprzyjającą pracy twórczej,

Uwagi:

Oferta dotyczy tylko pracy stacjonarnej w naszym biurze w Chrzanowie. Współpraca zdalna nie jest możliwa.
Na wstępnym etapie rekrutacji szczególną uwagę zwracamy na dotychczasowy dorobek i umiejętności zawarte w portfolio. Prosimy zatem o zwrócenie szczególnej uwagi na ten aspekt i przedstawienie swoich najciekawszych prac.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz porfolio) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

CV oraz portfolio prosimy przesyłać na adres:
praca@pogotowie3d.pl

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.