Pogotowie3D - logo

Co robimy

Tworzymy fotorealistyczne grafiki i animacje. Najczęściej są one wykorzystywane w katalogach produktowych, billboardach, prezentacjach, aukcjach internetowych, reklamach telewizyjnych i internetowych.

 

 

Wizualizacje wnętrz

są chętnie wykorzystywane przez deweloperów do prezentowania Klientom docelowego wyglądu budowanych przez obiektów.

Chętnie współpracujemy z projektantami przy prezentacji ich projektów wnętrz w fotorealistycznej formie.  

Zapraszamy do obejrzenia przykładowych wizualizacji wnętrz.

 

 

Wizualizacje mebli

to dla nas odrębna kategoria ponieważ sposób prezentacji mebli różni się wyraźnie od prezentacji innych produktów.

Od wielu lat współpracujemy z wiodącymi producentami mebli z Polski i Europy i zgromadziliśmy pokaźny bagaż doświadczeń pozwalających na tworzenie wizualizacji mebli na najwyższym poziomie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie zaczynając go od konsultacji z producentem mebli. Zależy nam na poznaniu ich zastosowania, mocnych stron, grupy docelowej do której są skierowane, a także preferencji producenta co do wnętrz, w których meble mają być zaprezentowane. Dopiero po tym etapie do pracy wkraczają nasi projektanci wnętrz, a na końcu graficy. Poczytaj więcej o procesie tworzenia wizualizacji mebli.

Meble prezentujemy w różnych formach, od wizualizacji w aranżacjach poprzez fotorealistyczne animacje, na wersjach kolorystycznych i na białym tle skończywszy. 

Zapraszamy do obejrzenia przykładowych wizualizacji mebli.

 

Wizualizacje budynków

skierowane są głównie do deweloperów, inwestorów i działów marketingowych. Przygotowujemy fotorealistyczne wizualizacje budynków wraz z obejściem wzbogaconym o pięknie zaaranżowaną roślinność, pojazdy oraz ludzi.

Budynki są prezentowane w formie statycznych renderów, pełnych życia animacji lub interaktywnych spacerów panoramicznych.

Zapraszamy do obejrzenia przykładowych wizualizacji budynków.

 

 

Wizualizacje produktów

to doskonałe rozwiązanie, gdy tradycyjna fotografia produktu nie daje odpowiednio dobrych rezultatów lub zwyczajnie, gdy wykonanie zdjęć nie jest możliwe.

Wizualizacje produktowe dają możliwość ukazania klientom przekrojów i zasad działania. Najczęściej produkty prezentowane są na białym tle lub w aranżacjach ukazujących je w docelowych warunkach użytkowania.

Naprawdę trudno znaleźć kategorię produktów, których jeszcze nie prezentowaliśmy. Biżuteria, samochody, sprzęt sportowy, meble, materiały budowlane, przekroje kominów, kominki, sprzęt protetyczny i laboratoryjny, podzespoły PC, smartfony, konsole, sprzęty kuchenne, drzwi, części samochodowe - to tylko niektóre z nich.

Zapraszamy do obejrzenia przykładowych wizualizacji produktu.

 

 

Animacje

to jedna z naszych ulubionych i najbardziej plastycznych form prezentacji budynków, wnętrz, procesów i produktów.

W przypadku wizualizacji budynków zajrzymy we wszystkie zakamarki obiektu, pokażemy poruszających się ludzi i samochody.

W przypadku produktów możemy pokazać ich działanie, procesy lub sposób montażu. Wraz z rozwojem sprzedaży internetowej animacje zyskują na znaczeniu jako najszybsza i najbardziej atrakcyjna forma prezentacji.

Zapraszamy do obejrzenia przykładowych animacji.

 

Interaktywne wizualizacje

to nowoczesne rozwiązanie do sprzedaży internetowej umożliwiające łatwe zaprezentowanie funkcji i możliwości produktu w jednym oknie. Niezwykle intuicyjna forma i ogrom możliwości stawiają je wśród najczęściej wybieranych opcji.

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami interaktywnych wizualizacji.

    Strona WWW używa plików cookie

    Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.